Galeria zdjęć


Galeria zdjęć na stronie internetowej może przedstawiać wiele różnych informacji na temat Ciebie i Twojej firmy. Poniżej znajdziesz najczęstsze zastosowania:

Zdjęcia usług

Jeśli świadczysz wiele różnych usług w ramach swojego biznesu, możesz pokazać je w galerii zdjęć. Zaprezentuj, w jaki sposób je wykonujesz, jakich środków, narzędzi czy materiałów wykorzystujesz do tego celu oraz jakie są efekty końcowe Twojej pracy. Dzięki temu Twoi potencjalni Klienci zyskają więcej informacji na temat świadczonych przez Ciebie usług.

Realizacje

W formie galerii zdjęć warto również pokazać realizacje świadczonych usług. W zależności od rodzaju wykonywanej działalności mogą to być np. fryzury, efekty po zabiegach kosmetycznych lub SPA, zdjęcia serwowanych dań w restauracji i wiele innych. W ten sposób wzbudzisz zainteresowanie przyszłych Klientów i zachęcisz ich do korzystania z Twoich usług.

Wyposażenie wnętrz

W galerii możesz też umieścić zdjęcia Twojego miejsca pracy. Pokaż Klientom, jak wygląda Twój gabinet, salon, kącik dla dzieci, warsztat, klub, restauracja itp. Wstaw zdjęcia sprzętów, z których korzystasz, a także inne ciekawe rzeczy, które warto pokazać z perspektywy Twojej działalności.

Dyplomy i certyfikaty

W galerii zdjęć możesz zaprezentować wszystkim osobom odwiedzającym Twoją stronę, jakie są Twoje osiągnięcia. Mogą być to różnego rodzaju certyfikaty, zaświadczenia oraz dyplomy, które potwierdzają Twoje doświadczenie, umiejętności oraz ukończone kursy czy szkolenia.

Dodawanie zdjęć w Panelu Asysto

Zdjęcia do galerii wstawisz w sekcji Twoja galeria, którą znajdziesz na stronie głównej w Panelu Asysto.

Aby dodać nowe zdjęcie do galerii, kliknij czerwony przycisk Dodaj, a następnie wstaw wybrane zdjęcie oraz ewentualnie opis tego zdjęcia (nie jest to konieczne).

W ten sam sposób dodasz dowolną ilość zdjęć do galerii. Aby zmienić kolejność zdjęć wyświetlających się w Twojej galerii, kliknij na wybrane zdjęcie i przesuń je w odpowiednie miejsce.

Każde zdjęcie możesz edytować lub usunąć.

 

Podstawowe parametry dla podstrony Galeria ustawisz w sekcji Konfiguracja strony WWW (zakładka Podstrony), klikając w edycję podstrony Galeria.

W tym miejscu można ustawić:

  • nazwę w menu,
  • nagłówek,
  • dodatkową treść pod nagłówkiem,
  • ilość zdjęć, która ma być widoczna na stronie głównej,
  • czy pokazywać link "zobacz wszystkie zdjęcia" na stronie głównej,
  • taka będzie treść powyższego linku,
  • czy galeria ma być widoczna na stronie WWW.

Jeśli potrzebujesz pomocy lub masz pytania dotyczące galerii zdjęć, skontaktuj się z nami.

do góry