Opóźnienia rezerwacji


W Asysto masz możliwość ustawienia opóźnienia rezerwacji, czyli przesunięcia pierwszej możliwej rezerwacji o wskazaną ilość godzin. Taka funkcja jest bardzo przydatna szczególnie wtedy, gdy potrzebujesz czasu na przygotowanie się do świadczonych przez Ciebie usług lub nie przebywasz na stałe w tym miejscu i musisz mieć czas na dojazd. Dzięki takiej opcji samodzielnie zdecydujesz, jaki będzie pierwszy możliwy termin dokonania rezerwacji.


Przykład.

Prowadzisz restaurację i chciałbyś, aby osoby rezerwujące stolik przez Internet mogły dokonać rezerwacji najwcześniej za 2 godziny od chwili obecnej. Nie chcesz, aby rezerwowali stolik w tej chwili, ponieważ obecnie lokal jest całkowicie zajęty. W takiej sytuacji powinieneś ustawić opóźnienie rezerwacji na 2 godziny.

Ustawienia opóźnień rezerwacji w Panelu Asysto

Wszelkich ustawień dokonasz w sekcji Konfiguracja rezerwacji (zakładka Proces rezerwacji). Dla pola Opóźnienie rezerwacji wystarczy wpisać określoną ilość godzin. Np. jeśli chcesz, aby najszybsza rezerwacja dla Klienta była możliwa za 24 godziny od chwili obecnej, wpisz 24.

Opóźnienie rezerwacji

Jeśli potrzebujesz pomocy lub masz pytania dotyczące opóźnień rezerwacji, skontaktuj się z nami.

do góry