Rezerwacja kilku terminów jednocześnie


W systemie Asysto masz możliwość ustawienia tzw. multirezerwacji, dzięki którym Twoi Klienci będą mogli zarezerwować kilka terminów w ramach jednej rezerwacji na świadczoną przez Ciebie usługę. Jest to duże udogodnienie dla Twoich Klientów, ponieważ nie będą tracić czasu na wpisywanie za każdym razem swoich danych w formularzu rezerwacji. Otrzymają jedno potwierdzenie ze wszystkimi złożonymi rezerwacjami, a przypomnienia o wizycie zostaną im wysłane przed każdym umówionym terminem osobno.

Przykładowe zastosowania


Przykład 1.

Prowadzisz gabinet rehabilitacyjny i Twoi Pacjenci bardzo często zapisują się na kilka serii oferowanych przez Ciebie zabiegów. Wybierają zatem tą samą usługę oraz parę różnych terminów realizacji tej usługi. W związku z tym chciałbyś, aby Twoi Pacjenci mieli możliwość zapisu na kilka zabiegów jednocześnie, bez konieczności każdorazowego wypełniania formularza rezerwacji. W tej sytuacji powinieneś ustawić sposób dokonywania rezerwacji na kilka na raz.

Przykład 1: rezerwacja kilku terminów jednocześnie

Przykład 2.

Jesteś właścicielem kortów tenisowych, które udostępniasz do rezerwacji online. Chciałbyś, aby Klienci mogli sami wybrać sobie, na jak długi okres czasu chcą wynająć Twój kort (1h, 2h, 3h itp...). W takiej sytuacji powinieneś wybrać sposób dokonywania rezerwacji na kilka na raz, a czas trwania Twojej usługi ustawić np. na 60 minut. Wówczas chcąc zarezerwować kort we wtorek na 2h od 19:00 do 21:00 i w sobotę na 3h od 16:00 do 19:00, Klient powinien zaznaczyć we wtorek 2 przedziały czasowe 19:00 i 20:00, a w sobotę 3 przedziały czasowe 16:00, 17:00 i 18:00.

Przykład 2: rezerwacja kilku terminów jednocześnie

Zobacz nasze konto demonstracyjne, gdzie na przykładzie kortów tenisowych możesz dokładnie sprawdzić, jak w praktyce działa system rezerwacji z włączoną funkcją rezerwowania kliku terminów jednocześnie:

Ustawienia multirezerwacji w Panelu Asysto

Wszelkich ustawień dokonasz w sekcji Konfiguracja rezerwacji (zakładka Proces rezerwacji). Dla pola Sposób dokonywania rezerwacji wybierz kilka na raz.

Ustawienia kilku rezerwacji jednocześnie

Jeśli potrzebujesz pomocy lub masz pytania dotyczące rezerwacji kilku terminów jednocześnie, skontaktuj się z nami.

do góry