Zapisy na jednorazowe wydarzenia


System Asysto umożliwia nie tylko standardowe rezerwacje cykliczne, ale również rezerwację miejsc oraz zapisy na wydarzenia jednorazowe. Mogą to być różnego rodzaju kursy, szkolenia, seminaria, spotkania biznesowe, konsultacje specjalistyczne, eventy itp. Funkcja ta umożliwi Ci zorganizowanie różnego rodzaju zapisów z ograniczoną przez Ciebie ilością osób, które mogą uczestniczyć w danym wydarzeniu.

Jest to bardzo przydatna funkcja szczególnie wtedy, gdy prowadzisz tego typu biznes. Zyskasz czas i usprawnisz proces zapisów, eliminując tym samym konieczność rezerwacji miejsc przez telefon, które są możliwe tylko i wyłącznie w wyznaczonych do tego celu godzinach. Twoi Klienci będą mogli szybko sprawdzić, ile miejsc wolnych zostało jeszcze na dane wydarzenie i samodzielnie zgłosić swoje uczestnictwo przez Internet w dowolnym momencie za pomocą swojego smartfona, tabletu czy komputera. Dzięki temu unikniesz pomyłek, ponieważ wszystkie dane Klientów, którzy dokonali rezerwacji, otrzymasz w wiadomości e-mail i będą zawsze dostępne w panelu administracyjnym Asysto.

 

Przykład.

Prowadzisz szkolenia biznesowe dla firm, które odbywają się w różnych, z góry określonych terminach. Na początku chcesz umożliwić swoim Klientom zapisy online na szkolenie z języka angielskiego w biznesie. Aby to zrobić, należy w Katalogu usług dodać taką usługę, a następnie utworzyć dla tego szkolenia terminarz typu eventowego. W tym przypadku należy uzupełnić podstawowe informacje oraz wstawić dokładny termin szkolenia oraz maksymalną ilość uczestników. Na Twojej stronie internetowej zapis na to szkolenie będzie wyglądał następująco:

Zapis na jednorazowe wydarzenie

Zobacz nasze konto demonstracyjne, gdzie na przykładzie firmy organizującej szkolenia możesz dokładnie sprawdzić, jak to działa i wygląda w praktyce:

Ustawienia zapisów na jednorazowe wydarzenia w Panelu Asysto

Wszelkich ustawień dokonasz w edycji terminarza, wybierając rodzaj terminarza: eventowy (jednorazowe wydarzenia). Uzupełnij informacje w zakładce Podstawowe, a w zakładce Terminy wpisz dokładną datę i godziny wydarzenia. W zakładce Usługi wybierz usługę dostępną dla tego terminarza, a w zakładce Zaawansowane wpisz liczbę osób lub jednoczesnych rezerwacji.

Terminarz eventowy

Jeśli potrzebujesz pomocy lub masz pytania dotyczące zapisów na jednorazowe wydarzenia, skontaktuj się z nami.

do góry