Mapa w sekcji Kontakt


Na swojej stronie internetowej masz możliwość wstawienia mapy, która wskazywać będzie dokładny adres Twojej firmy oraz położenie Twojego gabinetu czy biura. Jeśli adres Twojej firmy jest inny niż miejsce wykonywania usług, możesz samodzielnie zdecydować, która lokalizacja ma się pojawić na Twojej mapie w sekcji Kontakt. Mapa będzie widoczna na końcu tej sekcji - pod danymi adresowymi i kontaktowymi Twojej firmy oraz formularzem kontaktowym.

Mapa na stronie WWW
Korzyści dla Ciebie i Twoich Klientów

Umieszczenie mapy na stronie internetowej to jedna z podstawowych informacji o Twojej firmie. Dzięki temu Twoi Klienci bez problemu znajdą Twoją lokalizację i sprawdzą, jak dojechać do miejsca, w którym świadczysz usługi. Mogą również przybliżyć mapę, aby sprawdzić np. miejsce do zaparkowania samochodu, lub oddalić ją w celu orientacyjnego sprawdzenia dzielnicy miasta.

Może zdarzyć się jednak tak, że świadczysz swoje usługi w różnych miejscach i nie chcesz wyświetlać mapy na swojej stronie, ponieważ nie jest to potrzebne lub wprowadza Klientów w błąd. W takiej sytuacji możesz wyłączyć mapę, a w sekcji Kontakt pozostanie jedynie formularz kontaktowy oraz dane Twojej firmy. 

Ustawienia mapy w Panelu Asysto

Ustawień dotyczących mapy dokonasz w sekcji Konfiguracja strony WWW (zakładka Podstrony). Wystarczy kliknąć link Edytuj przy podstronie Kontakt, a następnie zaznaczyć  lub odznaczyć opcję Pokazuj mapę.

Pokazuj mapę

Jeśli potrzebujesz pomocy lub masz pytania dotyczące mapy w sekcji Kontakt, skontaktuj się z nami.

do góry