Nazwa terminarza w powiadomieniach i podsumowaniu rezerwacji


W systemie Asysto masz możliwość ustawienia, aby w powiadomieniach mailowych oraz podsumowaniu dokonanej rezerwacji, oprócz podstawowych informacji, pojawiała się nazwa terminarza, którego dotyczy ta rezerwacja.

W zależności od sposobu konfiguracji Twojego konta, ta funkcja może okazać się bardzo przydatna dla Ciebie i Twoich Klientów. Pomoże w identyfikacji szczegółów rezerwacji, które nie są widoczne przy standardowych ustawieniach.


Przykład.

Prowadzisz klub, który umożliwia rezerwację gry w kręgle. Chcesz, aby Klienci mogli samodzielnie wybierać tor, na którym będą grać. W Katalogu usług definiujesz usługę Kręgle, natomiast tworzysz osobne terminarze dla każdego z 4 dostępnych torów. W związku z tym chcesz, aby w podsumowaniu rezerwacji oraz powiadomieniach Klient otrzymał informację, który tor został przez niego zarezerwowany.

Nazwa terminarza w podsumowaniu rezerwacji

Zobacz nasze konto demonstracyjne, gdzie na przykładzie kręgielni możesz dokładnie sprawdzić, jak to działa i wygląda w praktyce:

Ustawienia w Panelu Asysto

Wszelkich ustawień dokonasz w edycji terminarza (zakładka Zaawansowane). Wystarczy zaznaczyć opcję Pokazuj Klientom nazwę terminarza w powiadomieniach oraz w podsumowaniu rezerwacji.

Ustawienia nazwy terminarza w powiadomieniach

Jeśli potrzebujesz pomocy lub masz pytania dotyczące wyświetlania nazwy terminarza w powiadomieniach oraz podsumowaniu rezerwacji, skontaktuj się z nami.

do góry