Jeden użytkownik - wiele kont


System Asysto daje możliwość zarządzania wieloma kontami w ramach jednego loginu i hasła. Dzięki temu, mając uprawnienia do kilku kont jednocześnie, możesz swobodnie przełączać się między nimi bez konieczności wylogowania oraz wpisywania różnych adresów e-mail i haseł. Takie rozwiązanie zapewni Ci przede wszystkim wygodę oraz oszczędność czasu podczas korzystania z systemu.


Przykład 1.

Jesteś stomatologiem i założyłeś konto w Asysto dla swojej Firmy 1. Dodatkowo współpracujesz jeszcze z Firmą 2, w której świadczysz swoje usługi, więc otrzymałeś uprawnienia dostępu do tego konta na poziomie profilu Pracownik. Ze względu na to, że korzystasz z tego samego adresu e-mail w obydwu kontach, możesz dowolnie przełączać się między kontami.


Przykład 2.

Jesteś właścicielem dwóch firm i chciałbyś zarządzać nimi w panelu Asysto w ramach jednego loginu i hasła. Aby swobodnie przełączać się między jednym a drugim bez konieczności wylogowania, wystarczy dodać kolejne konto korzystając z poniższej funkcji. 

Dodawanie nowego konta w Panelu Asysto

Aby dodać nowe konto w ramach Twojego dotychczasowego loginu i hasła, kliknij w ikonkę strzałek znajdującą się w prawym górnym rogu Twojego panelu, a następnie w przycisk Dodaj kolejne konto. Teraz możesz już dokonać bezpośredniej konfiguracji nowego konta.

Dodawanie kolejnego konta
Wybór konta w Panelu Asysto

Aby wybrać konto, którym chcesz aktualnie zarządzać, kliknij w ikonkę  znajdującą się w prawym górnym rogu strony, a następnie wybierz odpowiednią pozycję z listy. Jeśli chcesz, aby ten ekran wyboru wyświetlał się za każdym razem po zalogowaniu do systemu, zaznacz opcję Zawsze pytaj o wybór konta. Jeśli nie - zaznacz Wybieraj domyślnie przy jednym z kont.

Wybór konta

Jeśli potrzebujesz pomocy lub masz pytania dotyczące zarządzania wieloma kontami przez jednego użytkownika, skontaktuj się z nami.

do góry