Dodawanie elementów graficznych i tekstowych


System Asysto umożliwia dodawanie na swoją stronę różnego rodzaju elementów graficznych takich jak np. logo, banery, zdjęcia, obrazki itp oraz informacji tekstowych. Można je wstawiać na domyślne oraz samodzielnie utworzone przez Ciebie podstrony jak również do widoku samego systemu rezerwacji

LOGO

Panel Asysto umożliwia dodanie własnego logotypu, który pojawi się w lewym górnym rogu strony bez względu na to, czy korzystasz z pełnej strony WWW czy z samego systemu rezerwacji. Twój plik może mieć format JPG, PNG lub GIF o max. wielkości 2MB. Domyślna wysokość obrazka jest taka sama, jak wysokość menu, czyli 90 px. Możesz to jednak zmienić samodzielnie w ustawieniach. Umożliwiamy również ustawienie własnego tła menu w formie własnego pliku.

Jeśli nie posiadasz logotypu, możesz wprowadzić nazwę, która będzie wyświetlać się zamiast logo.

Logo w Panelu Asysto

Dodawanie logotypu jest możliwe w sekcji Konfiguracja strony WWW (zakładka Podstawowe).

Dodawanie logo

BANERY

Panel Asysto umożliwia dodanie własnych banerów na stronę główną. Preferowana szerokość banerów to 1920 px - wtedy będą wyświetlać się na całej szerokości strony. Max. wielkość jednego pliku to 1 MB. Jeśli chcesz dodać więcej banerów, to powinny mieć one taką samą wysokość, ponieważ będą wyświetlać się w formie karuzeli na Twojej stronie WWW.

Banery w Panelu Asysto

Dodawanie banerów jest możliwe w sekcji Konfiguracja strony WWW (zakładka Strona główna). Kliknij przycisk +dodaj baner, aby dodać swoje pliki. W celu zmiany kolejności kliknij na wybrany baner i przesuń go w wybrane miejsce. Możesz też przywrócić ustawienia domyślne, klikając w przycisk przywróć domyślne.

Dodawanie baneru

ZDJĘCIA PRACOWNIKÓW LUB USŁUG

W Panelu Asysto istnieje możliwość dodawania zdjęć pracowników oraz usług na Twoje podstrony. Można to zrobić bezpośrednio w edycji usługi bądź członka zespołu, wstawiając obrazek w wyznaczone miejsce. Max. wielkość każdego pliku to 2 MB. Zdjęcie zostanie wyświetlone w kwadratowej ramce, więc najlepiej, aby również było kwadratowe. Jeśli natomiast będzie innego kształtu, zostanie dodane do niego białe wypełnienie.

Zdjęcia pracowników
Zdjęcia usług

DOWOLNE ZDJĘCIA LUB OBRAZKI

Panel Asysto umożliwia również dodawanie własnych zdjęć lub obrazków na samodzielnie utworzonych przez Ciebie podstronach. Mogą być one dodane za pomocą dostępnych w panelu szablonów, które masz do dyspozycji. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

INFORMACJE TEKSTOWE

Informacje tekstowe możesz dodawać oraz edytować zarówno na stronie głównej, obecnych podstronach dotyczących usług, pracowników, adresów itp., jak również na nowo dodanych przez Ciebie podstronach, a nawet bezpośrednio w poszczególnych krokach rezerwacji.

Jeśli potrzebujesz pomocy lub masz pytania dotyczące dodawania elementów graficznych lub tekstowych do Twojej strony, skontaktuj się z nami.

do góry