Integracja z Widget Pack


W systemie Asysto istnieje możliwość dodania do swojej strony mechanizmu do umieszczania opinii oraz komentarzy na Twojej stronie. WidgetPack.com to narzędzie zewnętrzne, które pozwoli Ci na zdobywanie recenzji, komentarzy, ocen czy poglądów na temat obsługi oraz jakości świadczonych przez Ciebie usług itp. Ułatwi interakcję z Klientami i będzie wiarygodnym źródłem przedstawiającym informacje o Twojej firmie. W podstawowej wersji narzędzie jest bezpłatne.

Komentarze pojawiają się na stronie w czasie rzeczywistym. Klienci mają również możliwość wyrażenia oceny za pomocą gwiazdek. Nie ma konieczności logowania się, aby dodać komentarz na stronie. Istnieje także możliwość dodania odpowiedzi na każdy komentarz.

 

Zobacz nasze konto demonstracyjne, gdzie możesz dokładnie sprawdzić, jak to wygląda w praktyce:

Jak umieścić mechanizm komentarzy i opinii Widget Pack na swojej stronie?

1. Wejdź na stronę Widget Pack i zarejestruj bezpłatne konto. Wpisz imię, adres e-mail oraz hasło i kliknij przycisk SIGN UP.

Rejestracja - Widget Pack

2. W kolejnym kroku wpisz nazwę Twojej strony (na której ma się pojawić mechanizm komentarzy), adres www tej strony oraz wybierz z listy język polski (Polish). Na koniec kliknij przycisk ADD.

Dodawanie strony - Widget Pack

3. Po zalogowaniu na swoje konto w Widget Pack skopiuj dokładnie kod i prześlij go nam – resztą zajmiemy się my.

Kod - Widget Pack

Powyższy kod znajduje się w sekcji Comments (Install).

Przegląd i moderacja komentarzy znajduje się w sekcji Comments (Moderation).

Jeśli potrzebujesz pomocy lub masz pytania dotyczące integracji z Widget Pack, skontaktuj się z nami.

do góry