Nielimitowana ilość usług


W systemie Asysto masz możliwość dodania nielimitowanej ilości usług, które oferujesz w ramach prowadzenia swojego biznesu. Oznacza to, że możesz korzystać z naszego systemu rezerwacji nawet wtedy, gdy świadczysz wiele różnych usług w swojej firmie. W ramach jednego konta w Asysto możesz zatem mieć rezerwację online dla każdej usługi osobno.

Korzyści dla Ciebie i Twoich Klientów

Dzięki tej funkcji w ramach jednego konta w Asysto.pl udostępnisz swoim Klientom rezerwację online dla każdej świadczonej przez Ciebie usługi. Jest to przydatne szczególnie wtedy, gdy oferujesz wiele usług, które mają inny czas trwania, inną cenę, specyfikę itp. Rezerwacja konkretnych usług pozwoli Ci dokładnie przygotować się do wizyty wiedząc już, jakie są konkretne potrzeby i oczekiwania Klienta lub Pacjenta.

Twoi Klienci zyskają natomiast znacznie większy komfort i wygodę podczas dokonywania rezerwacji. Będą mogli samodzielnie dokonać wyboru usługi i dowiedzieć się, jaka jest dokładna cena i czas jej trwania, a także poznać inne szczegóły związane z tą usługą.

 

Przykład.

Prowadzisz salon fryzjerski, w którym oferujesz różnego rodzaju usługi. Chcesz je wszystkie wyszczególnić w systemie rezerwacji, ponieważ każda z nich ma inny czas trwania oraz cenę. W związku z tym, wprowadź do Katalogu usług każdą usługę, uzupełniając istotne informacje. Po dokonaniu odpowiednich ustawień w panelu Asysto, może to wyglądać następująco:

Wybór usługi

Zobacz nasze konto demonstracyjne, gdzie na przykładzie salonu fryzjerskiego możesz dokładnie sprawdzić, jak to działa i wygląda w praktyce:

Ustawienia usług w Panelu Asysto

Definiowanie konkretnych usług jest możliwe w sekcji Katalog usług, którą znajdziesz na stronie głównej w Panelu Asysto. W tabeli znajduje się domyślna usługa o nazwie Wizyta, która została utworzona automatycznie podczas zakładania konta. Możesz ją edytować bądź usunąć i zacząć dodawanie swoich usług od początku.

Aby dodać nową usługę, kliknij guzik dodaj, a następnie wpisz nazwę oraz czas trwania tej usługi. Możesz również wprowadzić cenę i zdecydować, czy będzie ona wyświetlana na kaflu rezerwacji. Masz też możliwość dodania opisu tej usługi, wgrania zdjęcia oraz ustawienia metod płatności, które będą dostępne dla tej usługi. 

Katalog usług

Jeśli chcesz, aby dodana przez Ciebie usługa była dostępna dla konkretnego terminarza w systemie rezerwacji, przejdź do strony głównej panelu Asysto i przy wybranym terminarzu kliknij guzik Edytuj. W zakładce Usługi zaznacz odpowiednie usługi.

Ustawienia usług

Jeśli potrzebujesz pomocy lub masz pytania dotyczące konfiguracji usług, skontaktuj się z nami.

do góry